Deelnemende belangenbehartigers per januari 2014

Samenvatting:

[…]

Deelnemende belangenbehartigers
per 14 januari 2014 (14-01-01)

Contactpersoon

Postadres

Tel./Fax

E-mail

ASA Legal Assist – Netherlands

M. de Jong

Postbus 1515
5200 BN Den Bosch

+31 (73) 6847165
+31 (73) 6847141 (F)

marnix.dejong@dekra.com

Berntsen Mulder Advocaten

A.R.M. Berntsen

Burgemeester Visserpark 13/15
2405 CP Alphen a/d Rijn

+31 (172) 494345
+31 (172) 424728 (F)

g.berntsen@berntsenmulder.nl

Berntsen Mulder Advocaten

K. Nijman

Burgemeester Visserpark 13/15
2405 CP Alphen a/d Rijn

+31 (172) 494345

k.nijman@berntsenmulder.nl

Boomkamp & Zwarts Letselschade

F.A.R.M. Zwarts

Smeenkhof 12d
7429 AX Deventer

+31 (570) 511120

f.zwarts@bzletselschade.nl

BSA

M. Dijkshoorn

Postbus 610
2700 MR Zoetermeer

+31 (79) 7507111
+31 (79) 7507101 (F)

m.dijkshoorn@bsabv.nl

Care Letselschade

R. Schuijers

Het Ambacht 10
6658 WN Beneden-Leeuwen

+31 (487) 597850

info@careletsel.nl

DAS Legal Finance BV (DLF)

T.W. Gmelig Meijling

Karspeldreef 15
1102 BB Amsterdam

+31 (20) 6518888
+31 (20) 6917609 (F)

tw.gmelig.meijling@das.nl

Delescen Advocaten

R.A.J. Delescen

Postbus 236
6040 AE Roermond

+31 (475) 333846
+31 (475) 310473 (F)

info@delescen-advocaten.nl

ELFI, Letselschade & Adviesbureau

U. Tekeli

Postbus 150
4700 AD Roozendaal

+31 (6) 39110243

u.tekeli@elfi-letseslchade.nl

Letselschadebureau Effort & Support

J.H. Fluit

Postbus 224
1620 AE Hoorn

+31 (229) 215781
+31 (229) 216486 (F)

jhfluit@effortensupport.nl

Europrotector BV

R.J.M. Tijink

Postbus 3039
2280 GA Rijswijk (ZH)

+31 (70) 4137600
+31 (70) 4137601 (F)

richard.tijink@europrotector.com

FNV Bondgenoten/
Varrolaan, Advocatenkantoor

D.M. Lam

p/a Advocatenkantoor Varrolaan
Varrolaan 100
3584 BW Utrecht

+31 (30) 2637651

d.lam@bg.fnv.nl

FNV Bouw

Secretariaat Letselschade

Postbus 520
3440 AM Woerden

+31 (88) 5757183 of
+31 (88) 5757186

abb.letselschade@fnvbouw.nl

Groot Expertisebureau BV

E. S. Groot

Postbus 102
3350 AC Papen
drecht

+31 (78) 6443440
+31 (78) 6449440 (F)

esgroot@letselschade.com

Bureau Letselschade HBS

A. Schilder

Wielingenstraat 4
1441 ZR Purmerend

+31 (299) 420001
+31 (299) 432777 (F)

anja@bureau-letselschade.nl

Hofmans Associates Schadeconsultancy

D.J.S. Hofmans

Postbus 75932
1070 AX Amsterdam

+31 (20) 47114004
+31 (204714005) (F)

d.hofmans@hofmans.org

Korevaar Van Dijk Letselschade B.V.

M. van Dijk

Postbus 299
2900 AZ Capelle a/d IJssel

+31 (10) 8925720
+31 (10) 4425510

mark@korevaarvandijk.nl

Koudstaal & Kleijn

Peter Koudstaal

Postbus 87831
2508 DE Den Haag

+31 (70) 3317129
+31 (70) 3317130 (F)

peter@koudstaal-kleijn.nl

Mooyman & Partners Letselexpertise bv

A.K. Abhelakh

Postbus 7242
2701 AE Zoetermeer
13

+31 (79) 3460071
+31 (79) 3432534 (F)

info@letselexpertise.nl

Nostimos

L.M.P. in ‘t Groen

Postbus 167
4840 AD Prinsenbeek

+31 (76) 5416020

lintgroen@nostimos.nl

Ottenschot Letselschadespecialisten

G.F.M. Kloppenburg

Goorsestraat 10
7496 AD Hengevelde

+31 (537) 333112
+31 (537) 33311

info@ottenschot.nl

Pals Groep Letselschadespecialisten

J.F. Schultz

Postbus 52
7800 AB Emmen

+31 (591) 652294

j.f.schultz@palsgroep.nl

PUNT Letselschade Advocaten (v/h Houkes c.s.)

E.H. Roeders

Postbus 10105
7301 GC Apeldoorn

+31 (55) 5261122

e.roeders@puntletselschade.nl

Schaderegelingsbureau Van der Roest

P. van der Roest

Postbus 150
1270 AD Huizen

+31 (35) 5280000

srb@vdroest.nl

Letselschadebureau Slond BV *)**)

M. Slond

Postbus 217
1629 AE Hoorn

+31 (229) 272672
+31 (229) 272613 (F)

M.slond@slond.nl

Tijbout B.V.

C. Tijbout

Westzijde 326
1506 GK Zaandam

+31 (75) 6401040
+31 (75) 6401268 (F)

ctijbout@tijbout-letselschade.nl

Van der Toorn Personenschade

R.P. van der Toorn

Postbus 2
2270 AA Voorburg

+31 (70) 3208964
+31 (70) 3010648 (F)

r.p.vandertoorn@letsel.tv

Vink Letselexpertise

G.C. Vink

Postbus 735
7300 AS Apeldoorn

+31 (55) 5064524
+31 (55) 5064528 (F)

info@letselexpertisevink.nl

Van der Vossen & Riddering

Y. Riddering

Karel de Grotelaan 253
5615 SW Eindhoven

+31 (40) 2512268

vossen.riddering@hetnet.nl

Zelfstandigen Bouw (v/h F N V ZB)

A.A. Mahmout

Postbus 432
3440 AK Woerden

+31 (348) 439000

abdalla.mahmoud@zelfstandigenbouw.nl

Zuid, Letselbureau

L.J. Noordsij

Postbus 2087
5001 LB Tilburg

+31 (13) 5470052
+31 (13) 5470053 (F)

l.j.noordsij@letselbureau.nl


** heeft d.d. 28-12-2011 alleen een overeenkomst gesloten met Nationale-Nederlanden.

 

  • Vaknieuws

  • folder BGK BBH

Heeft u een account? Vergeet dan niet om in te loggen Inloggen

Website by Webroots

Website by Webroots

hey