Deelnemende verzekeraars per januari 2014

Samenvatting:

[…]

 

Deelnemende verzekeraars

per 14-05-26

     

Achmea Schadeverzekeringen

Achmea Claims Organisatie:
– Avéro
–Apeldoorn ( Centraal Beheer)
– FBTO
–Tilburg ( Interpolis)
– Levob
– Leiden (v/h OVO)
– Sterpolis

InShared/HEMA Verzekeringen

P.J.M. Houben

T. Slager

R. Kranenbarg

TSA 09/032 – Postbus 90106
5000 LA Tilburg

Postbus 439
2300 AK  Leiden

Dodeweg 6
3832 RD Leusden

+31 (13) 4627980
+31
(13) 4621876 (F)

+31 (71) 3670911

+31 (6) 22469450

peter.houben@achmea.nl

tom.slager@achmea.nl

r.kranenbarg@inshared.nl

Aegon Schade

C.H. Geraedts-Groothuis

Postbus 6
2501 AC Den Haag

+31 (70) 3447292

cgeraedts@aegon.nl

Allianz Nederland Schade
– Allianz
– London

H.J. van der Hoeven

Postbus 64
3000 AB Rotterdam

+31 (10) 4541263
+31 (10) 4541451 (F)

hieron.van.der.hoeven@allianz.nl

AnsvarIdéa

G.A. Stoker

Postbus 90386
1006 BJ Amsterdam

+31 (20) 8201955
+31 (20) 6170076 (F)

gerarda.stoker@ansvar.nl



ASR Nederland
– Amersfoortse
– AMEV
– Europeesche
– ASR (Fortis)
– Stad Rotterdam
– Woudsend

W. Coomans

(P325) Postbus 2072
3500 HB Utrecht

+31 (6) 51837803
+31 (10) 4047320 (F)

wouter.coomans@asr.nl

Bovemij

C.M. Laumans-Veldman

Postbus 7110
6503 GP Nijmegen

+31 (24) 3666584
+31 (24) 3666580 (F)

c.veldman@bovemij.nl

Delta Lloyd Groep
– Delta Lloyd Verzekeringen
– Erasmus
– NOWM
– Ohra

G.J.C. van der Kolk

Postbus 1000
1000 BA Amsterdam

+31 (20) 5942901
+31 (20) 5944201 (F)

inge_van_der_kolk@deltalloydgroep.nl

Generali Groep
– Generali Verzekeringen
– Nederlanden van Nu

M.L.J. Vissers

Postbus 1888
1110 CL Diemen

+31 (20) 6604371
+31 (20) 3983092 (F)

rvissers@generali.nl

De Goudse

J.J. van Leeuwen

Postbus 9
2800 MA Gouda

+31 (182) 544445
+31 (182) 544753 (F)

hleeuwen@goudse.com

Nationale-Nederlanden
– Nationale-Nederlanden
– (v/h) RVS

F.P.H. Schlicher

(HP D.13.003) Postbus 70007
3000 KJ Rotterdam

+31 (70) 5136777
+31 (70) 5130669 (F)

frans.schlicher@nn.nl

Reaal Verzekeringen
– Axa
– Hooge Huys
– Proteq Direct
– Reaal
– Winterthur

P.M.M. Leenders

Postbus 382
1800 AJ Alkmaar

+31 (79) 3208153
+31 (79) 3208261 (F)

paul.leenders@reaal.nl

Turien & Co. Assuradeuren
– Turieb
– Zurich

J.P. Bläcker

Postbus 216
1800 AE Alkmaar

+31 (72) 5181246
+31 (72) 5181152 (F)

hblacker@turien.nl

Unigarant Verzekeringen

J.P. Schrader

Postbus 50000
7900 RP Hoogeveen

+31 (528) 299277
+31 (528) 235094 (F)

hschrader@unigarant.nl

Univé Schade

G.J. Strijker

Postbus 15
9400 AA Assen

+31 (592) 348476
+31 (592) 340127 (F)

g.strijker@unive.nl

Verenigde Assurantiebedrijven Nederland/Rialto

E.F. van der Blom

Postbus 3003
2280 MG Rijswijk (ZH)

+31 (70) 3408254

f.vander.blom@wbf.nl

Waarborgfonds Motorverkeer

E.F. van der Blom

Postbus 3003
2280 MG Rijswijk (ZH)

+31 (70) 3408254

f.vander.blom@wbf.nl

ZLM

P. Balkenende

Postbus 70
4460 BA Goes

+31 (113) 238828
+31 (113) 238720 (F)

peterbalkenende@zlm.nl

 

  • Vaknieuws

  • folder BGK BBH

Heeft u een account? Vergeet dan niet om in te loggen Inloggen

Website by Webroots

Website by Webroots

hey