PPS congres 2025 | Letselschade in beweging
Trek je hardloopschoenen maar aan! De letselschadepraktijk verandert. Niet omdat het moet, maar omdat het beter kán voor de benadeelde. Tijdens de eerste plenaire sessie van het 23e PPS congres op 26 september a.s. neemt ir. Geeke Feiter-van Heuvelen je mee in ontwikkelingen binnen de letselschadepraktijk.
Trek je hardloopschoenen maar aan! De letselschadepraktijk verandert. Niet omdat het moet, maar omdat het beter kán voor de benadeelde. Tijdens de eerste plenaire sessie van het 23e PPS congres op 26 september a.s. neemt ir. Geeke Feiter-van Heuvelen je mee in ontwikkelingen binnen de letselschadepraktijk.
Hoe kunnen samenwerking, vertrouwen en vereenvoudiging bijdragen aan een toekomstbestendig systeem? En hoe voorkomen we dat we in de marathon worden ingehaald?
Spreker: ir. Geeke Feiter-van Heuvelen
Directeur – Verbond van Verzekeraars
Nieuwsgierig naar het volledige programma? ’s Middags kun je twee van de acht inspirerende workshops volgen:
1. Experience- en innovatieplein 2. Actualiteiten grensoverschrijdend gedrag 3. Omgaan met neurodiversiteit: ieder brein doet ertoe 4. AVG bij Letselschade: Waar doet het écht pijn? 5. Mediation: van standpunten naar belangen 6. AI in de praktijk 7. Netwerken: meer dan een praatje bij de borrel 8. Aansprakelijkheid sport en spel: grensoverschrijdend gedrag op het veld |
Dus… Zorg dat je je hardloopschoenen klaar hebt staan. Samen zetten we de eerste stappen naar een toekomstbestendig systeem. We beloven je een dag vol ontmoeting, verdieping en beweging. Graag tot ziens op 26 september in Barneveld.
Datum
vrijdag 26 september 2025
Locatie
Midden Nederland Hallen, Barneveld
Accreditatie
Kijk op de website voor exacte puntentoekenning van LRGD, NIVRE, NOvA, NVvA en MfN.
Aantal lesuren: 4
Organisatie
Platform Personenschade Verbond van Verzekeraars in samenwerking met Studiecentrum Kerckebosch
Investering
Voor medewerkers van de in het Platform Personenschade van het Verbond van Verzekeraars deelnemende (aansprakelijkheid)verzekeraars, expertisebureaus en ‘huis’advocaten:
€ 359,- per persoon
€ 349,- per persoon bij gelijktijdige aanmelding van twee of meer collega’s uit dezelfde organisatie
Overige deelnemers:
€ 519,- per persoon
€ 509,- per persoon bij gelijktijdige aanmelding van twee of meer collega’s uit dezelfde organisatie